Часті запитання

Як я можу здійснити замовлення?

Зробити замовлення дуже просто. Необхідно надіслати запит і дані на контактний e-mail ikc@ikc.uz.ua. Після отримання даних, з Вами зв'яжеться спеціаліст, який відповість Вам на всі запитання і надасть безкоштовну консультацію.

Скільки це коштує?

Ми пропонуємо дуже варіативний набір консультаційних послуг. У клієнтів дуже різний набір можливих запитів. Вартість кожного розраховується індивідуально.

Мені треба якійсь аналіз, але я в цьому не розбираюсь. Ви можете підказати?

Ми можемо надати консультацію відносно аналізу, якій може підійти для Вашої роботи. Але ми не можемо гарантувати того, що робота буде схвалена Вашим науковим керівником, але ми завжди готові внести зміни враховуючи Ваші побажання.

Які дані мені необхідно надати?

Вам необхідно надати дані Вашого дослідження у форматі xls (Excel). Всі шкали мають бути розташовані на одному листі. Вимоги щодо даних також обговорюються індивідуально. Чим менш зручний для аналізу формат даних, тим більше часу ми витратимо, щоб привести їх у належний для аналізу формат, відповідно це вплине на ціну, що заздалегідь буде узгоджено і обговорено з Вами.

Запропоновані Вами статистичні критерії відрізняються від тих, які мені рекомендує мій керівник. Що мені робити?

При виборі статистичних критеріїв ми керуємося ціллю і гіпотезою дослідження. У випадку розходження у методах аналізу пропонованих нами і Вашим керівником можливі наступні варіанти дій:

  • А) Якщо це технічно можливо, ми зробимо аналіз виходячи з рекомендацій Вашого керівника, попередивши Вас про можливі ускладнення;
  • Б) Ми відмовимося від виконання замовлення;
  • Б) Ви погоджуєтеся на критерії, запропоновані нами.

Якщо мене не влаштовує результат, чи можу я відмовитися від замовлення і повернути гроші ?

Як Ми вже писали, ми довіряємо нашим клієнтам і не використовуємо попередню оплату. Якщо Ви готові на співробітництво, то ми готові модифікувати нашу роботу відповідно до Ваших побажань або побажань Вашого керівника. Якщо Ви не хочете продовжувати співпрацю — будь ласка не використовуйте у Вашій роботі, отриманий від нас аналіз.

Звідки мені знати, що Ви компетентні?

Компетентність визначається результатом, а результат — це задоволений замовник. Завдяки наши послугам замовники успішно захищають свої роботи.

Які терміни виконання замовлення?

Строки виконання замовлення залежать від обсягу наданих даних і виду аналізу. Середні строки виконання складають від 3 до 7 робочих днів.

Як відбувається оплата за роботу?

Можливі різні варіанти. Ми обговорюємо це питання індивідуально з кожним замовником.